Hovedsiden | Om oss | Produkter | Nettbutikk | Tips | Forhandlere
  
 

   
 

Grimstad Planteskole leverer i dag kvalitetsplanter til hagesentre, planteskoler og anleggsgartnere over hele Norge. Vi eksporterer også til Sverige, Finland, Danmark, Island og Baltikum.

-Norske planter for det nordiske klima-
 
   






Vest-Agder

Hagesenter E-post Telefonnr.
Hageland Mandal
Aurebekkveien 115, 4516 Mandal
aurebekk.gartneri@aurebekk.no 38263676
Hageland Lyngdal
Boks 395, 4577 Lyngdal
lyngdal@hageland.no
38344900
Hageland Vågsbygd
Vågsbygdveien 81 A, 4623 Kristiansand
blomstertunet@hageland.no
38010436
Grønhaug Blomster A/S
4560 Vanse
 gronhaug@msn.com  38398187
Hageland Oddernes
Østerveien 59, 4631 Kristiansand
froydis@oddernesgartneri.no
38090202
Hageland Vennesla
Venneslaveien 117, 4700 Vennesla
hagelandvennesla@kvarsteingartneri.no
38155596
Loga Plantemarked
Logaveien 30, 4400 Flekkefjord
loga@plantemarked.no 90699817
Hageland Kvinesdal
Industrigt. 7, 4480 Kvinesdal
kvinesdal@hageland.no 38350555 
Hageland Farsund
Lauervik Terasse 20, 4550 Farsund
farsund@hageland.no 38390036 
Hageland Vanse
Holmenveien 3, 4560 Vanse
vanse@hageland.no
38393697
90513279
Kulien Asbjørn Gartneri ANS
Nodelandsveien 26, 4645 Nodeland
gartneri@kulien.no 38184060 
Drømmehagen
4529 Byremo
silje@drommehagen.no 97148202




   
 
Akershus
Aust-Agder
Buskerud
Finnmark
Hedmark
Hordaland
Møre og Romsdal
Nord-Trøndelag
Norland
Oppland
Oslo
Rogaland
Sogn og Fjordane
Sør-Trøndelag
Telemark
Troms
Vest-Agder
Vestfold
Østfold